Zdrowie i Ty

Szkoła Językowa Warszawa Wola i Tarchomin – Enjoy School

Chcesz  zacząć mówić płynnie po angielsku, ale nie wiesz, jak to zrobić? A może szukasz sprawdzonego miejsca do nauki języka angielskiego dla swojego najmłodszego dziecka, jak również dla kogoś starszego?  Chcesz poprawić swój język na poziomie biznesowym? Czegokolwiek szukasz – znajdziesz to w Szkola językowa Warszawa Tarchomin i Wola  – Enjoy.

Każdy znajdzie dla siebie odpowiednią ofertę, zgłoś się do Nas, czyli Szkoły Językowej Warszawa –Enjoy School.

Dlaczego warto korzystać z Szkoły Językowej Warszawa Wola i Tarchomin?

Przede wszystkim to szeroka oferta dla każdego – ale o tym za chwilę. To są ciekawe książki i inne materiały dydaktyczne. Doświadczeni i pełni pozytywnej energii nauczyciele sprawiają, że warto odwiedzić to miejsce. Program jest starannie opracowany i zależy od poziomu kwalifikacji i grup wieko

Najlepsza szkoła językowa w Warszawie na Woli i Tarchominie - Enjoy School
Najlepsza szkoła językowa w Warszawie na Woli i Tarchominie – Enjoy School

wych. Kursy odbywają się w małych grupach, aby zmaksymalizować uwagę nauczyciela. Szkoła językowa w Warszawie Wola stawia na rozwój wszystkich aspektów nauki języka obcego – zarówno słuchania, czytania, pisania, jak i oczywiście mówienia. Przez dużą część zajęć uczniowie, rozmawiając ze sobą na interesujące, często aktualne tematy, rozwijają swoje umiejętności komunikacyjne w języku obcym. Nie sposób nie wspomnieć o niedawno otrzymanej nagrodzie – Orły Edukacji 2020 zostały przyznane w szkole językowej Warszawa – Enjoy School. Miejsce nieustannie się rozwija. Jeśli więc oprócz angielskiego chcesz biegle posługiwać się językiem hiszpańskim lub polskim – koniecznie sprawdź.

Jaka jest oferta szkoły językowej Warszawa – Enjoy?

Po pierwsze, jest wbudowany w wiek, zapewniając odpowiedni rodzaj transferu wiedzy do potrzeb odbiorcy.  Szkoła Językowa Warszawa Wola oferuje zajęcia dla przedszkolaków, dzieci i młodzieży. Istnieją również kursy dla dorosłych – zarówno na poziomie podstawowym, jak i dla osób zaawansowanych. Popularne są również kursy dla firm lub takie, które koncentrują się na typowym słownictwie biznesowym. Lekcje odbywają się w małych grupach, aby jak najlepiej podzielić uwagę nauczyciela między uczniów. Dla zainteresowanych możliwe są również lekcje indywidualne.

Kursy dla przedszkolaków w Enjoy School

– dla przedszkolaków (3-5 lat) przewidziane są zajęcia zabawowe. Śpiewanie piosenek, opowiadanie bajek i historii, gry, gry i konkursy to coś, co młodzi ludzie kochają. Zdobywanie wiedzy odbywa się w sposób naturalny. Warto dodać, że to nie są standardowe lekcje na zajęciach – wręcz przeciwnie – nauce towarzyszy wiele zabaw ruchowych. Nauczyciel rozmawia z dziećmi nie tylko po angielsku, ale poprzez sceny, ruchy czy gesty dzieci nie tylko się nie nudzą, ale także uzyskują widoczne rezultaty. Kursy odbywają się zwykle dwa razy w tygodniu po 30-45 minut. To najlepszy czas na skupienie się, zainteresowanie dziecka i jednoczesne przyswajanie wiedzy. Zapewniając kontakt z językiem od najmłodszych lat, komunikacja w języku angielskim staje się dla niego naturalna.

Kursy dla studentów w Enjoy School

– dla uczniów (6-15 lat) przewidziane będą zajęcia nastawione przede wszystkim na aktywny udział uczniów. Odpowiednie przyporządkowanie do grupy – w oparciu o już posiadaną wiedzę językową, pozwala zapewnić komfort i poprawne wykonanie materiału. Zajęcia odbywają się w małych grupach, a na zajęciach często odbywają się gry fabularne lub dialogi. Uczniowie pracują w parach, co jest naturalną okazją do wymiany poglądów i dialogu. Nauczyciele korzystają z różnych materiałów dydaktycznych – w tym z telewizji, radia i materiałów prasowych. Oferując ciekawe zajęcia, dzieci nie nudzą się i nie skupiają, co przekłada się na późniejsze rezultaty i pokonywanie barier językowych. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i w zależności od grupy wiekowej trwają 50, 60 lub 90 minut.

Zajęcia dla młodzieży w Enjoy School

– dla młodzieży (15+) zajęcia są w przeważającej mierze dostosowane do poziomu. Wiele osób ma już pierwszy kontakt z językiem stojącym za nimi i chce doskonalić swoje umiejętności wśród swoich kolegów. Przekazana wiedza docelowo pomoże w osiągnięciu jak najlepszego wyniku egzaminu rejestracyjnego lub uzyskania certyfikatu. Lekcje obejmują mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie. Uczniowie przetwarzają swoją miotłę i materiały egzaminacyjne, ćwicząc kluczowe umiejętności, które są następnie oceniane. Efektywna komunikacja jest najważniejsza w procesie uczenia się – i to koncentruje się na szkole językowej w Warszawie. Kursy odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 minut.

Kursy dla dorosłych w Enjoy School

– dla dorosłych dostępne są kursy standardowe oraz biznesowe i firmowe. Wachlarz możliwości jest szeroki. Kursy odbywają się zarówno w grupach, w parach, jak i indywidualnie – tylko w towarzystwie native speakera. Szkoła stawia nie tylko na naukę i ćwiczenie konwersacji. Dzięki niemu możesz przygotować się do egzaminu językowego lub uzyskać pomoc w przygotowaniu profesjonalnych prezentacji biznesowych. Czas trwania kursów i częstotliwość kursów dostosowujemy do możliwości i dostępności klientów.

Zarówno kursy dla dzieci, jak i młodzieży mogą mieć formę kursu intensywnego. Kursy odbywają się 3-4 razy w tygodniu z materiałem z podręcznika, a także konwersacje połączone z różnego rodzaju zabawami edukacyjnymi.

Gdzie jest szkoła językowa w Warszawie

Do wyboru są 3 miejsca:

Szkoła Językowa Wola w Warszawie; ul. Bellotti 5 lok. 3c i Al. Jana Pawła II 61/131 i

– Warszawa Tarchomin. Myśliborska 115/3.

Proszę bardzo !!!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź:

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *